Pols Pogbā gūst vārtus, izslēdzot Manchester United Knock AC Milan no Eiropas līgas

PASAULE

- AC Milan pret Manchester United redzēja, ka Red Devils guva milzīgu uzvaru San Siro

- Francūzis Pols Pogbā guva vienīgos vārtus naktī, kad United uzvarēja ar 1:0

- Ole Gunars Solskjēers un viņa aizbilstamās stilā iekļūst sacensību ceturtdaļfinālā

Mūsu manifests: Tas ir tas, kam YEN.com.gh tic

Mančestras 'United' iekļūst šīs sezonas Eiropas līgas ceturtdaļfinālā pēc smagas uzvaras pār 'AC Milan' ceturtdienas vakarā, 18. martā, San Siro.

Pols Pogbā guva vienīgos vārtus šajā naktī, kad 'Sarkanie velni' izcīnīja svarīgu uzvaru viesos ar 1:0.

Ole Gunnara Solskjēra vīri United izmisīgi vēlējās nodrošināt sev labvēlīgu rezultātu atbildes spēlē ar vietu Eiropas sacensību ceturtdaļfinālā pēc tam, kad pirmais posms Old Trafford trasē beidzās ar 1:1.

Agrīnās maiņas laikā starp abām komandām nebija daudz, taču Mančestras 'United' likās, ka viņiem ir starp zobiem.

Izlasi arī

Awudome kapsēta: policija nošāva laupītāju pēc uzbrukuma garāmgājējam

Ole Gunnara Solskjēra vīri zināja, ka viņiem ir jāiegūst vismaz vārti, lai būtu iespēja kvalifikācijā.

35. minūtē Mančestras 'United' kļūda ļāva Same Castillejo aizskriet aizsardzībā, un viņš izvēlējās Franku Kesiju, kuru Viktors Lindelofs ar sitienu izdarīja uz pusi laukuma saimniekiem.

Pārtraukumā tika ievadīts Pols Pogbā, un francūzis laukumā bija tikai trīs minūtes, pirms izvirzīja United vadībā.

Pols Pogbā gūst vārtus, Manchester United izslēdzot AC Milan no Eiropas līgas
AC Milan pret Manchester United redzēja, ka Sarkanie velni iekļuva ceturtdaļfinālā. Foto: Džonatans Moskrops
Avots: Getty Images

Pēc virknes pūļu pie Milānas vārtiem bumba nokrita Pogbā tikai jardu attālumā no vārtiem, un viņš gudri izšāva pa vārtiem. Milan 0:1 Man Utd.

Milāna darīja visu iespējamo, lai atjaunotu paritāti, taču tā tas beidzās. United iekļūst ceturtdaļfinālā.

Tikmēr iepriekš tika ziņots, ka Arsenal iekļūst Eiropas līgas ceturtdaļfinālā, neskatoties uz ceturtdienas, 18. marta, vakarā Emirātos sagrāvi ar 1:0 pret Olympiacos.

Izlasi arī

Ganas futbolisti, kas spēlē Itālijā — svarīgākie fakti

Lielgabalnieki spēra milzīgu soli pretī iekļūšanai sacensību pēdējā astotniekā pēc tam, kad pagājušajā nedēļā astotdaļfināla apgrieztā spēlē Grieķijā izcīnīja uzvaru ar 3:1.

Mārtina Odegaarda, Gabriela un Mohameda Elnenija vārti nodrošināja izšķirošo uzvaru, un Mikela Arteta audzinātā komanda nedēļas nogalē guva uzvaru pret konkurentiem Totenhemas Hotspur.