Krištianu Ronaldu māsa nosūta brutālu ziņojumu pēc tam, kad VAR noraidīja brāļa pēdējā brīža uzvarētāju

PASAULE
  • Krištianu Ronaldu māsa apgalvo, ka viņa brālim tika “laupīti” vārti A sērijā
  • Ronaldu pēdējā minūtē guva uzvaru pret Udinese, taču vārti tika izslēgti no ārpuses
  • 36 gadus vecā māsa Elma bija neapmierināta ar lēmumiem un sociālajos tīklos ņirgājās par VAR

Krištianu Ronaldu māsa ir paziņojusi, ka Portugāles zvaigznei tika “laupīti” vārti pēc tam, kad Juventus svētdien, 22. augustā, nospēlēja dramatisku neizšķirtu 2:2 pret Udinese.

Ronaldu
Krištianu vārti pret Udinese tika nogriezti par pārkāpumu. Foto: Emmanuele Ciancaglini.
Avots: Getty Images

Tiek ziņots, ka Ronaldu, pieaugot spekulācijām par viņa nākotni, lūdza, lai viņu spēlē uz rezervistu soliņa.

Neskatoties uz viņa prombūtni pirmajā puslaikā, Juventus ieguva divu vārtu pārsvaru, pateicoties Paulo Dibalas un Huana Kvadrado vārtiem.

Izlasi arī

Arsenal fans un lielais EPL eksperts lūdza viņu 'nogalināt' saistībā ar baumām par Ronaldu pāreju uz EPL milžiem

Tomēr Udinese Stadio Friuli laukumā demonstrēja milzīgu raksturu, kad bijušais Watford spēlētājs Roberto Pereira atspēlēja vienu no soda sitiena atzīmes, bet cits bijušais Hornets Džerards Deulofeu 83. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Pie rezultāta 2:0 Ronaldu bija stājies laukumā, lai nomainītu Alvaro Moratu puslaikā, un viņš bija vistuvāk tam, lai gūtu visus trīs punktus savai komandai spēles beigās, pēc perfekta savienojuma ar Federiko Kjezas centrējumu, gūstot ievērojamu sitienu ar galvu pamatlaikā.

Tomēr viņa svinības, kas ietvēra krekla novilkšanu, bija īslaicīgas, jo VAR izslēdza vārtu guvumu pēc mazākās starpības.

Ronaldu māsa Elma dos Santosa tagad sociālajos tīklos ņirgājās par VAR lēmumu neieskaitīt vārtus, pamatojoties uz to, ka Krištianu plecs bija ārpusē.

“Ja tev būtu bijis mans plecs, tu būtu bijis iekšā,” viņa sacīja savā Instagram.
'Jums ir jāaizstāj lielais izmērs ar vidēju. Sākas laupīšana.'

Izlasi arī

VAR pārtrauc Krištianu Ronaldu prieku, neskatoties uz to, ka viņš guva vārtus Juventus A sērijas atklāšanas spēlē Udinese

Kristiano ir divas māsas, kuras abas ir vecākas par viņu.

Elma Aveiro ir vecākā starp brāļiem un māsām, kam seko Katia.

Abi neapšaubāmi ir lielākie superzvaigznes atbalstītāji un nekad nebaidās izraisīt strīdus, kritizējot lēmumus pret savu brāli.

2021. gada martā Ketija pārliecinoši devās aizstāvēt Krištianu Ronaldu pēc tam, kad tiesnesis Denijs Makkelijs norāva viņa pēdējā minūtē uzvaru Portugāles izlasei pret Serbiju.

Tajā laikā Cristiano kļuva par vīrusu nometot roku apsēju zemē protestējot pret lēmumu.

Katia tikai nesen sniedza ziņas pēc tam, kad tas atklājās viņai bija pozitīvs COVID-19 tests .

Par to viņa paziņoja savā Instagram lapā trešdien, 28. jūlijā, kur atklāja, ka atveseļojas Madeirā, Portugālē.